Hemen Yaz
Hemen Ara

Hakkımızda

Kavacık Amerikan Kültür
Kavacık Amerikan Kültür
Kavacık Amerikan Kültür
Kavacık Amerikan Kültür

111 yıllık geçmişe sahip olan Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursları, Türkiye genelinde ve yurtdışındaki yüzlerce temsilciliğiyle, Dünya’nın en yaygın yabancı dil kursu zinciridir.


Türkiye genelinde ve yurtdışındaki yüzlerce temsilciliğiyle, Dünya’nın en yaygın yabancı dil kursu zinciridir. Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursları, yabancı dil eğitiminde elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyerek ve dünya standartlarını yakından takip ederek eşsiz kalitede hizmet vermektedir.

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursları, Konuşma Odaklı İngilizce, Sınav Odaklı İngilizce ve Diğer Bütün Yabancı Diller ile ilgili, Uluslar Arası Eğitim Tekniklerini, Modern Bilimsel Yöntemleri ve Son Trend Bilişim Teknolojilerini kullanarak, her yıl 1.000.000’u aşkın öğrencinin eğitimini başarıyla tamamlamaktadır.

Özel Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Kavacık İngilizce Kursu, Yabancı Dil Eğitiminde Modern Bilimsel Yöntemleri ve Son Trend Bilişim Teknolojilerini kullanarak, elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyen, dünya standartlarını yakından takip ederek hizmet veren çağdaş bir eğitim kurumudur.

Özel Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Kavacık İngilizce Kursu, Genel İngilizce, Hızlandırılmış İngilizce,  Mesleki İngilizce, Sınav İngilizcesi, 48 Günde İngilizce vb. alanlarda tüm dilleri kapsayan hizmetler ve programlar içermektedir.

EĞİTİM KADROMUZ
EĞİTİM KADROMUZ

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Özel Kavacık Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

MİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ

Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek, eğitim sürekliliğini sağlamak, gramer eğitiminin yanında ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek, öğrenci memmnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak. Eğitimde sürekliliği sağlamak.