Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Öğrenci Yorumları

SERHAT METE GÖKTAŞ
SERHAT METE GÖKTAŞ
Google Yorumu

eğitmenleri ingilizceyi çok iyi anlatıyorlar idaresi de öğrencileri dinliyor ve gereğini yapıyorlar

ZÜLEYHA GÜLDÜR
ZÜLEYHA GÜLDÜR
Google Yorumu

Özel ders aldim. Tavsiye üzerine gelmiştim her türlü konuda yardımcı oldukları için teşekkür ederim. Kaliteli ve güvenilir bir kurum tavsiye ediyorum..

FUNDA Çalık
FUNDA Çalık
Google Yorumu

Türkiye’nin en kaliteli , en yaygın ve en eski dil okulundan İngiliz ve Amerikalı pür native uzman eğitmenlerden % 100 öğrenme garantili eğitim imkanı , eğitimin sonunda uluslararası geçerlilikte sertifika alma fırsatı Kavacık Amerikan Kültür'de . ister grup ister özel ders seçenekleri ile.

Sanem Öz
Sanem Öz
Google Yorumu

Devlet ilk - orta -lisesinde okudum Kavacık Amerikan Kültür de aldığım eğitim sayesinde üniversitede hazırlık atladım yüksek lisans için girdiğim Ielts sınavından da verdikleri egitim ile istediğim skoru aldım Yüksek lisansımı İngiltere de yapacağım Teşekkürler Kavacık Amerikan Kültür

Dinç Durmuş
Dinç Durmuş
Google Yorumu

Güler yüzleri, eğitim kalitesi ve ilgi alakaları için çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Kavacık Amerikan Kültür ekibine tekrardan teşekkür ederim:)

Bahattin Demir
Bahattin Demir
Google Yorumu

Kızım 2 senedir bu kursa gidiyor. Eğitimden çok memnunuz hem eğitimi hemde devam durumu ile ilgili düzenli bilgi veriliyor. Bahar döneminde pandemi zamanı dersler hiç aksamadı. Online devam ettiler. Hep SMS ile bilgilendirdiler. Şimdi ise telafileri yapıyorlar.. Teşekkür ederim

Cemre Solmazersoy
Cemre Solmazersoy
Google Yorumu

Kendimi evimde gibi hissettiğim bir yer. Dersler çok keyifli geçiyor zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Online eğitime çok çabuk adapte oldular , böyle bir dönemde hiç kaybımız olmadı. Hocalar çok özverili ve profesyoneller.

Kaan Ege Özgül
Kaan Ege Özgül
Google Yorumu

Arkadaşımın tavsiyesi ile kayıt oldum. Online grup eğitimlerine katılıyorum. Daha önce sınıfta eğitim alıyordum. online eğitimde de çok sistematik , organizeler , hocalar çok yardımcı ,çok güzel yönlendiriyor taktik veriyorlar ,bu sene mezun olacağım ,iş başvurularında elim çok kuvvetli artık :) bu dönemi ingilizcemi geliştirerek verimli bir şekilde değerlendirdim. Online konuşma kulüplerine düzenli devam ediyorum. Çok faydalandım Kavacık Amerikan Kültürü herkese tavsiye ediyorum. .

Onur Ozan Orhan
Onur Ozan Orhan
Google Yorumu

Üniversiteden sonra iş bulmak için İngilizcemi geliştirmem gerekiyordu. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim hem yeni insanlarla tanıştım hem İngilizcemi geliştirdim.

Ayşe DEMİRKÖZ
Ayşe DEMİRKÖZ
Google4 Yorumu

Oğlum için başvurduk Öğretmen kalitesi çok iyi Online eğitimde de çok güzel gidiyor.Biz çok memnun kaldık

Sercan Hüsbal
Sercan Hüsbal
Google Yorumu

Çalışanlar ve idare çok ilgili, güler yüzlü.. Ne zaman isterseniz kurumda muhatap bulabileceğiniz bir işletme.. Kaliteli bir eğitim alabileceğiniz bir marka.. Herkese tavsiye ediyorum...