onkayit
Hemen TIKLA-ARA!
0216 693 3737
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

Online Almanca Eğitimi

ALMANCA EĞİTİMİ

HAFTA İÇİ AKŞAM 3 GÜN : 19:00-21:30
HAFTA SONU AKŞAM 16:30-19:30
  • 72 ders saati
  • A1.1 seviye
  • Toplam Kontenjan : 10

KAMPANYALI ALMANCA EĞİTİMİ

HAFTA İÇİ AKŞAM 3 GÜN : 19:00-21:30
HAFTA SONU AKŞAM 16:30-19:30
  • 144 ders saati
  • A1.1 + A1.2 seviye
  • Toplam Kontenjan : 10

Online Almanca Eğitimi

Öğrenci merkezli ve modern yöntemlerle işlenen derslerde dört dil yetinizin (Okuma-Anlama; Dinleme-Anlama; Yazılı-Anlatım; Sözlü Anlatım) geliştirilmesi hedeflenmektedir. Eğitim programlarına katılan öğrencilerin bireysel gelişimleri takip edilerek bu konuda geri bildirim yapılmakta, ihtiyaç duyulması halinde bireysel çalışmaları destekleyici ek kaynaklar sunulmaktadır.

Almanca bire bir özel ders (canlı online Almanca özel ders ve yüz yüze Almanca özel ders ) 

Eğitimlerimiz başlangıç seviyesinden ileri düzey seviyelere kadar uzman Türk ya da Yabancı eğitmenler ile bire bir Almanca özel ders olarak verilmektedir. İsterseniz evinizin ya da ofisinizin konforunda online canlı özel ders, isterseniz Kavacık Amerikan Kültür’de yüz yüze bire bir özel ders olarak alabilirsiniz. Almanca özel ders programında öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Kavacık Almanca özel ders eğitimlerimiz; sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. 

Öğrencilerimiz eğitimin gün ve saatlerine eğitim planlama departmanımız ile görüşerek karar vermektedir. Eğitim planlama departmanımız eğitim süresi boyunca raporlarla sürekli eğitimi takip etmekte ve desteklemektedir. Raporlar aylık olarak öğrencilerimize de ulaştırılmaktadır. Ayrıca eğitim danışmanlarımız süreç boyunca aktif olarak öğrencilerimize rehberlik yapmaktadır.

Almanca Grup Eğitimleri; (canlı online grup eğitimi ve yüz yüze Almanca grup eğitimi ) 

Kavacık Almanca grup eğitimlerimizde sınıftaki kişi sayımız maksimum 8 -12 kişiliktir.

Almanca eğitimlerimizin her seviyesi sınıftaki kişi sayımız ile doğru orantılı olarak 64 – 72  Almanca ana ders saatinden oluşmaktadır.

Hafta içi  - Hafta sonu, gün ve saat bilgisi almak için kurumumuzu arayabilir ve ziyaret edebilirsiniz.  

1 kur Almanca grup eğitimi  ( A1.1, A1.2 …) dokuz ar hafta olmak üzere 18 hafta sürmektedir.

Kavacık ONLINE ALMANCA kurslarıyla Almanca eğitiminizi esnek bir şekilde kendi programınıza uyarlayabilir ve öğrenmeye her yerden devam edebilirsiniz. Gruplar katılımcıdan oluşacak. Günlük ifadeler ile yabancı dili tanıyacak ve Almancayı çeşitli yöntemlerle öğreneceksiniz.

İster Beykoz Kavacık’ta bulunan kurumumuzda bizi ziyaret ederek, ister internet sitemizden kayıt olabilirsiniz.

DİL DÜZEYİ GÖSTERGELERİ 

Kavacık Almanca Kursu seviyeler 6 ana dil basamağından oluşmaktadır. Her basamakta 2 adet alt dil basamağı bulunmaktadır. Bunlar;

A1 (Hiç veya az Almanca bilgisi)

- A1.1 

- A1.2 

A2 (Almanca temel bilgisi)

- A2.1

- A2.2 

B1 (Orta seviyede Almanca bilgisi)

- B1.1

- B1.2 

B2 (İyi Almanca bilgisi)

- B2.1

- B2.2 

C1 (Pekiyi Almanca bilgisi)

- C1.1

- C1.2 

C2 (Mükemmel ile anadiline yakın Almanca bilgisi)

- C2.1

- C2.2 

Şeklindedir.

A1

Genel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, çok sık kullanılan ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve konuşabilir. Kendisini veya başkasını tanıtabilir, genel rutinleri, nerede oturdukları, nelerden hoşlandıkları gibi konulardan bahsedebilir, bu konular hakkında soru sorabilir ve sorulan sorulara cevap verebilir. Karşısındakiler yavaş konuşursa onlarla basit şekilde anlaşabilir. 

A2 

Düz ve sade anlatımlarla karşısındakini anlayabilir. Kendisi, ailesi, alışveriş, iş ve yakın çevresi ile ilgili bilgileri, eğitimini, yakın geçmişte neler yaptıklarını anlatabilir ve anlayabilir.

B1 

Eğitim, iş, hobiler gibi birçok konularda anlatılanları ana hatlarıyla anlayabilir. Seyahatlerde karşılaşabileceği çoğu durumların üstesinden gelebilir, yardımsız birçok sıkıntısını halledebilir. Bildiği konularda ve kişisel ilgi alanlarında kendisini ifade edebilir. Yaşadığı tecrübe ve olayları anlatabilir. Hayallerini, hedeflerini, geçmişteki pişmanlıklarını anlatabilir, plan ve görüşlerini açıklayabilir. 

B2

Somut ve soyut konular ile yazılmış zor metinleri ana hatlarıyla anlayabilir, kendi uzmanlık alanına ilişkin tartışmaları takip edebilir. Ana dili Almanca olan kişilerle sıradan bir sohbeti rahat ve akıcı bir biçimde yürütebilir, cümleleri kurarken zorlanmaz, karşısındaki de bu cümleleri anlamakta zorlanmaz. Geniş konularda kendini açık ve detaylı olarak ifade edebilir. 

C1 

Uzun metinleri anlayabilir ve neden sonuç ilişkisi çıkarabilir. Fazla sözcük arayışına girmeden kendisini akıcı bir şekilde ifade edebilir. Dili sosyal, iş, hayatında ve yükseköğrenimde etkili bir biçimde kullanabilir. Karmaşık konularda kendini net ve düzgün bir biçimde ifade edebilir.

C2 

Okuduğu ve duyduğu her şeyi kolayca anlayabilir. Yazılı metinleri ve konuşmaları özetleyebilir, gerek ve açıklamalarını sunabilir. Kendini çok akıcı ve detaylı ifade edebilir, karmaşık konularda bile ince ayrıntıları fark edebilir.